Ubytování

Nabízíme Vám ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a dále v rodinných pokojích s variabilitou propojení pokojů do apartmánu. Nabízíme i možnost doplnit počet lůžek podle individuální potřeby a zvýšit i kapacitu přidáním bezpečné a pohodlné palandy, které jsou velmi oblíbené u dětí. Všechny pokoje máme standardně vybavené a s plným sociálním zázemím. Na  ubytovacím patře je k dispozici kuchyňka , kde si můžete připravit teplý nápoj (varná konvice k dispozici), ohřát jídlo v mikrovlné troubě a případně uložit potraviny do malé chladničky sloužící i pro další hosty.  

Stravování

Vaříme ve vlastní kuchyni v domácím stylu, připravujeme i speciality a minutkovou kuchyni. Pro cenovou přijatelnost a pestrost připravujeme denní menu po dohodě s našimi hosty. Stravování hostů probíhá v restauraci s barem, v salonku č.1 případně v salonku č.2. Pro kuřáky je připraven oddělený prostor mimo stravovací místa. Restaurace s barem a salonkem č.1 má kapacitu 40 míst u stolu. V salonku č.2 se může posadit až 60 osob. Za příznivého počasí je možné se stravovat a občerstvovat také na kryté terase na zahradě hotelu.  V tomto příjemném prostředí je možné si grilovat a opéci třeba vuřta na otevřeném ohništi. Speciální diety nepřipravujeme, jsme Vám ochotni v této věci pomoci a v daných možnostech i  Vám vyhovět. Tištěný seznam alergenů v poživatinách je k dispozici na stravovacích místech a případně k dosažení u obsluhujícího personálu.

 

Sezónní akce

Připravíme Vám rauty a pohoštění pro významné příležitosti jako jsou svatební nebo smuteční hostiny, setkání spolužáků a přátel. Kapacita min. 60 míst v jídelně a 40 míst ve formance s barem zajišťuje potřebný prostor ke stravování a občerstvení. Pro velkou sešlost a pro společenské události je k dispozici sál.

Společenský sál

Prostor cca 200m2 vybavený osvětlovací a zvukovou technikou s pódiem a velkým barem je možno upravit pro sezení u stolů, pro tanec či cvičení nebo pro konání slavnosti při vyšším počtu účastníků. Společenské akce jako plesy nebo koncerty tu mají potřebné zázemí. Možnost pronájmu pro organizace nebo podnikové akce a k prezentaci.

Rauty / Catering service

Studenou i teplou stravu připravenou v naší kuchyni můžeme přivézt a včetně nápojů servírovat na místě podle požadavků objednatele. Při vyšším počtu hostů připravíme raut také v našem společenském sále nebo v jídelně, zajistíme výzdobu nebo další doprovodný program.

Parkování a další služby hotelu

Krátkodobé parkování je možné na veřejném místě před hotelem zdarma. Pro hotelové hosty nabízíme k parkování uzavřený dvůr v našem areálu za poplatek 70Kč/den. V objektu je šířen signál Wi-Fi zdarma pro síťové připojení na I-net, k dispozici jsou kulečníky, šioky,  fotbálek , stolní tenis. Pro děti je připravený dětský koutek s hračkami. Pro relaxaci a dětské aktivity nabízíme travnatou zahradu uvnitř areálu vybavenou pro hry dětí a je tu k dispozici  i oblíbená trampolína. Bezpečnost si musí zajistit doprovod dětí. Umožníme pobyt pro Vaše domácí zvířátko  v hotelu za poplatek 50Kč/den/1 kus. Vypereme a usušíme Vám prádlo za poplatek 180Kč/náplň do 3kg váhy jednoho druhu.

Pro vaše kola, koloběžky a elektrokola(nabíjecí místo za 20Kč/nabíjení) a příslušenství (závěs na auta)  máme zabezpečené místo s možností jednoduché údržby nebo opravy kola.

Turistika a sport

Procházky v přilehlých i vzdálenějších krásných lesích nabízejí houbaření a sběr lesního ovoce, místní koupání umožňuje nedaleká romantická přehrada. V obci samé a přilehlých osadách poznáte typickou lidovou architekturu, Lhenicko je také zváno ovocnou zahradou jižních Čech. Terén je velmi vhodný pro pěší turistiku, cyklistiku i lyžování a bruslení v přírodním prostředí. Atraktivní turistické cíle jako např. Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Holašovice, České Budějovice, Prachatice, Lipno ... jsou od nás pohodlně dosažitelné pro celodenní výlety. Výhoda naší polohy spočívá v blízkosti hraničních přechodů do Rakouska a Německa. Sportovní vyžití nabízí také chov koní v blízkých lokalitách k vyjížďkám či k absolvování jezdecké školy. Nově jsme vyjednali možnost využívání obecního sportoviště-hřiště s tartanovým povrchem, kde je možné hrát většinu míčových her a také si zahrát tenis. Pronájem je možný za poplatek 100Kč/hod.,který se platí u správce zařízení.

Škola v přírodě

V období mimo hlavní sezónu (školní prázdniny) jsme připraveni poskytnout komplexní služby pro realizaci školy v přírodě podle zadání v souladu s vašimi požadavky.

Pro období květen a červen  2017 budou probíhat školy v přírodě pod

křídly , která pro zájemce zajišťuje celý servis včetně dopravy.

náš partner 

 

 

 

Jméno a příjmení*

Adresa (Ulice č.p., Město, PSČ)*

E-mail*

Telefon*

Den příjezdu (dd.mm.rr)*

Den odjezdu (dd.mm.rr)*

Počet osob*

Poznámka

*Prosíme, vyplňte povinné položky


Máme pro Vás:   

Parkování - WiFi
Pěkné ubytování v nových pokojích s plným sociálním zařízením.
Taneční sál s podiem pro zájmové akce, ozvučením a osvětlením s efekty 
Školy v přírodě pro všechny typy škol.

další zde ...

Najdete nás také na Facebooku.

Připojte se a buďte stále informováni o všech našich akcích a novinkách.

facebook

Hotel Pod Stráží

Náměstí čp.3

384 02 LHENICE okr. Prachatice

+420 777 023 874, +420 777 967 945

hotelpodstrazi@justic.cz

48°59'39.461"N,14°8'58.348"E